Paslaugos
Portrait of a young worker in a hard hat at a large metalworking plant. The engineer serves the machines and manufactures parts for gas equipment.

Laivų remontas ir statyba

Šalia laivybos visuomet yra ir laivų remontas ir statyba, kuriuos atlieka profesionalūs inžinieriai ir technikai, dirbantys laivų remontų ir statybų įmonėse arba pramoninėse statybų bazėse. Laivų remontas apima laivų, kurie dalinai arba visiškai sugadinti ir netinkami naudojimui, atnaujinimą, o laivų statyba – naujų laivų kūrimą ir konstravimą.

Laivų remontas ir statyba yra labai plati sritis, kuri gali apimti dalinį ar visišką laivo struktūros, variklių, elektros ir elektroninės įrangos atnaujinimą ar pakeitimą, skardų keitimą, dažymą, laivų statybą pramoninėje laivų statykloje arba specializuotame statybos baseine ir kita.

Kokybės garantija

Darbams naudojame tik profesionalias ir aukščiausios kokybės atitinkančias medžiagas

Greitas aptarnavimas

Reikia pagalbos? Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti ir suteikti konsultacijas

Profesionalūs specialistai

Darbus atlieka savo srities profesionalai, kurie puikiai išmano darbo specifiką

Sąžininga kaina

Puikus kainos ir kokybės santykis yra sąžiningo verslo, taip pat ir mūsų, prioritetas

Darbų eigą sudaro 4 etapai

Kiekvieno profesionalaus projekto įgyvendinimas susideda iš kelių etapų, kurie leidžia maksimaliai realizuoti patį projektą. Norėdami užtikrinti sklandų darbą ir kokybę, dirbame keturių etapų principu. Šie etapai yra darbų planavimas, darbų vykdymas, kokybės tikrinimas ir darbų pabaiga.

Kiekvienam iš šių etapų skiriamas profesionalus dėmesys ir atidumas. Su šia etapų sistema klientas gali būti tikras, kad projektas bus įgyvendintas iki galo, o jo kokybė bus nepriekaištinga.

image

Pirmame etape aptariama projekto vizija ir numatomi darbai

image

Antrame etape atliekami darbai – projekto realizavimas

image

Trečias kokybės tikrinimo etapas yra kritiškai svarbus bet kokiame projekte

image

Ketvirtame etape sėkmingai užbaigiami darbai

Privalumai klientams

Puikiai suprantame, kad klientų pasitikėjimui pelnyti reikia laiko, o verslas, kuris pasiūlo išskirtinių privalumų, tai gali pasiekti greičiau. Svarstote, kodėl pasitikėti mumis? Štai mūsų išskirtinės savybės: